filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Grand OFF
2020
http://www.grandoff.eu/
Festiwal Grand Off im. Witolda Kona
Data wręczenia nagród:
30 listopada
Grand OFF
Najlepsza fabuła
wygrane
Yom Ragil
(2018)
Lee Gilat
Cierpliwość dwóch sióstr zostaje wystawiona na próbę w obliczu choroby ojca.
nominacje
Command
(2019)
Farshid Abdi
Dogh
(2018)
Sachin Shivaji Chavan
Lustro
(2018)
Rob Zywietz
Plemię
(2018)
Sergi Merchan
Najlepsza aktorka
wygrane
[India Hair]
India Hair
jako Florence Parady w filmie
Łzy
(2019)
nominacje
Kathy Arfa Htwe
Animals
(2018)
Ana Villa
Dystans
(2020)
Diane Kelber
Florence
(2019)
Reyhan Özdilek
Paydos
(2020)
Najlepszy aktor
wygrane
[Rainer Wöss]
Rainer Wöss
jako Raphael w filmie
Psia wachta
(2019)
nominacje
Alassane Diong
Baltringue
(2019)
W. Earl Brown
Bodyman (Experience Required)
(2018)
Siavash Cheraghi Pour
Saba
(2020)
Daniel Hash
The Last Caravan
(2019)
Najlepsza reżyseria
wygrane
[Stefan Langthaler]
Stefan Langthaler
Fabiu
(2020)
nominacje
Gabriel Beitia
450 euro z wifi
(2020)
Ignacio Estaregui
En racha
(2020)
Hristo Simeonov
Nina
(2019)
Edoardo Paoli
Winny
(2019)
Najlepsza scenografia
wygrane
Kaiser
(2019)
Josina von Minckwitz
Młody mężczyzna rozpoczyna nowy rozdział w swoim życiu, podejmując pracę jako ochroniarz w domu mody Kaiser.
nominacje
Další
(2020)
Petr Miženko
Sergi & Irina
(2020)
Carme Alemany
Tayf Alzamkan
(2019)
Abdelghani Nbiri
The Other
(2020)
Saman Hosseinpuor
,
Ako Zandkarimi
Najlepsze zdjęcia
wygrane
El monstruo invisible
(2019)
Jairo Iglesias
Ośmioletni chłopiec cieszy się każdą chwilą swojego skromnego życia.
nominacje
Brooklyn Park
(2019)
Conor Murphy
Sztangista
(2018)
Michał Rytel
The Man Who Planted a Forest
(2017)
Ajay Menon
Najlepszy film animowany
wygrane
Butterflies in Berlin - Diary of a Soul Split in Two
(2019)
Monica Manganelli
Alex zostaje pierwszym w historii transseksualistą pozabiegowym, choć klimat społeczny nie sprzyja wolności seksualnej.
nominacje
Kalaf
(2019)
Malihe Gholamzadeh
Kite
(2017)
João Pombeiro
Metro
(2019)
Valentin Tyuterev
Najlepszy film dokumentalny
wygrane
The Girl with Blue Eyes
(2020)
Alireza Mirasadollah
Wietnamska nastolatka przyciąga uwagę fotografów z całego świata swoimi niezwykłymi, jasnoniebieskimi oczyma.
nominacje
Kamennyy gost
(2018)
Marina Fomenko
Pod słonecznym niebem
(2020)
Ahmed Mücahid Aydoğan
Sól
(2020)
Vladimir Eisner
YPJ: Blueprint For A Future
(2019)
Joe Pisciotta
Najlepszy film polski
wygrane
Festyn
(2019)
Grzegorz Krawiec
nominacje
Bransoletka
(2016)
Jakub Dobkiewicz
Czempion
(2018)
Grzegorz Porzeziński
Stary człowiek i wiadro
(2019)
Tomasz Emil Rudzik
Szklane negatywy
(2019)
Jan Borowiec
Najlepszy montaż
wygrane
Śmiertelnie słodki musical
(2019)
Stephanie Theuner
Gdy dziewczynka będąca twarzą reklamową marki cukierków umiera, jej niania nie chce dopuścić, by ktoś inny zastąpił zmarłe dziecko.
nominacje
27 sekund pamyati
(2019)
Dmitriy Pavlov
Baitullah
(2019)
Archit D Rastogi
Panta Rhei
(2018)
Lukas Gawenda
Tante care cose
(2018)
Filippo Corrieri
Najlepszy scenariusz
wygrane
Der Transport
(2019)
Christina Tournatzés
Uchodźcy z Bliskiego Wschodu podróżują nielegalnym konwojem do Niemiec. Gdy w ciężarówce kończy się powietrze, zaczynają błagać o pomoc.
nominacje
Devochka na dzhipe
(2019)
Aleksey Zuev
Ryeong-hee
(2019)
Jegwang Yeon
Silsul
(2018)
Shalom Hager
,
Sigalit Lipshitz
Talent
(2020)
Oleg Ageychev
Wyróżnieni w roku 2020
Festyn
(
1/1
)
Łzy
(
1/1
)
Yom Ragil
(
1/1
)
Psia wachta
(
1/1
)
Der Transport
(
1/1
)
Fabiu
(
1/1
)
El monstruo invisible
(
1/1
)
Śmiertelnie słodki musical
(
1/1
)
Kaiser
(
1/1
)
Butterflies in Berlin - Diary of a Soul Split in Two
(
1/1
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.